Novinky zo sveta Modrej školy

ĎAKUJEME všetkým, ktorí s nami v šk. roku 2016/2017 spoznávali vodu zážitkovým spôsobom. Našich aktivít sa zúčastnilo viac ako 1000 žiakov, ktorí odhaľovali tajné zákutia vodárenstva  na výukových programoch a workshopoch počas rôznorodých podujatí . Tešíme sa na Vás v šk. roku 2017/2018!

Zážitkové učenie v rámci vzdelávacieho programu Modrá škola – voda pre budúcnosť je v plnom prúde. Zapojte sa do prebiehajúcich výukových programov…. Čítaj celý článok.

Počas Bratislavských mestských dní od 22. do 23. apríla ste vo Vodárenskom múzeu zažili kopec zábavy, objavovali tajomstvá vody prostredníctvom zaujímavých experimentov, hier a interaktívnych modelov. Pozrite si zábery z podujatia v našej fotogalérii.

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

Jarné prázdniny sa vo Vodárenskom múzeu niesli v znamení dobrej nálady, zábavy, experimentovania a objavovania nových poznatkov o vode. Pozrite si pár záberov z tejto vydarenej akcie v našej fotogalérii.