Novinky zo sveta Modrej školy

Školský rok 2017/2018 je v plnom prúde a s ním aj zážitkové učenie v rámci Modrej školy. Odštartovali ho predškoláci z Materskej škôlky vo Vrakuni. Zapojte sa aj s Vašou škôlkou či školou do prebiehajúcich výučbových programov a odhaľte spolu s nami množstvo zaujímavostí o VODE. Tešíme sa na Vás! 🙂

Súťaž Festival vody 2017 je úspešne za nami. Prečítajte si zaujímavosti z tohtoročného podujatia, zistite, ktoré príspevky zvíťazili a ako sme zachytili atmosféru celého dňa cez objektív fotoaparátu tu.

Po témach odpady, sklo a doprava prichádza VODA. Výchovný koncert Eco H2O Tour s podporou Modrej školy môže zažiť aj vaša škola! Neváhajte a zapojte sa čím skôr. Viac informácií o projekte získate tu.

Na podujatí NOC VÝSKUMNÍKOV 2017 nechýbala ani  Modrá škola. Cestu si k nám našlo množstvo návštevníkov a spolu s nami diskutovali o zaujímavostiach týkajúcich sa VODY. Presvedčte sa o príjemnej atmosfére počas celého dňa prostredníctvom našej fotogalérie.
Počas Bratislavských mestských dní od 22. do 23. apríla ste vo Vodárenskom múzeu zažili kopec zábavy, objavovali tajomstvá vody prostredníctvom zaujímavých experimentov, hier a interaktívnych modelov. Pozrite si zábery z podujatia v našej fotogalérii.

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

Jarné prázdniny sa vo Vodárenskom múzeu niesli v znamení dobrej nálady, zábavy, experimentovania a objavovania nových poznatkov o vode. Pozrite si pár záberov z tejto vydarenej akcie v našej fotogalérii.