Novinky zo sveta Modrej školy

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. sa aj v tomto roku zapojí do podujatia Bratislavské mestské dni a počas DOD sprístupní verejnosti Vodárenské múzeum i ostrov Sihoť. Tešiť sa môžete na prehliadky s odborným výkladom a tematické aktivity pre deti

Festival vody 2018

takto pred mesiacom … neváhajte a zapojte sa aj vy do vzdelávacích aktivít Modrej školy :)# Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.# Vodárenské múzeum BVS, a.s.

Uverejnil používateľ Modrá škola – voda pre budúcnosť Pondelok 14. januára 2019

FESTIVAL VODY 2018 je úspešne za nami. Bol to deň plný inšpiratívnych projektov, dobrej nálady, ale tiež odbornosti a s tematickým umeleckým podtónom na záver. Viac informácií o podujatí ako aj výsledky a fotografie nájdete tu.

Aj príspevok Modrej školy s názvom “Mesto pod mestom” zaujal účastníkov festivalu environmentálnych výučbových programov Šiška 2018, ktorý organizovala SAŽP. Viac o tomto skvelom podujatí sa dočítate na tu.

V Modrej škole nám záleží na každej kvapke vody! Príďte sa dozvedieť o tejto vzácnej tekutine viac a prihláste sa na výučbové programy Modrej školy do Vodárenského múzea. Tešíme sa na vás aj v roku 2019 🙂

Po témach odpady, sklo a doprava prichádza VODA. Výchovný koncert Eco H2O Tour s podporou Modrej školy môže v školskom roku 2018/2019 zažiť aj vaša škola! Neváhajte a zapojte sa čím skôr. Viac informácií o projekte získate tu.

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

Ochrana osobných údajov

V súvislosti so spracovaním Vašich osobných údajov zo strany spoločnosti Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., ako prevádzkovateľa, Vám podľa (i) článkov 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) („GDPR“) a podľa (ii) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, účinných odo dňa 25.05.2018 poskytujeme Informácie o spracúvaní osobných údajov našou spoločnosťou, ktoré sú dostupné na tomto odkaze. Informácie o spracúvaní osobných údajov  môžete získať aj priamo na kontaktných centrách BVS, a.s..