Novinky zo sveta Modrej školy

Milí modroškoláci, vzhľadom na aktuálnu situáciu v súvislosti s COVID-19 sme v rámci prevencie pristúpili k zrušeniu našich vzdelávacích aktivít a exkurzií vo Vodárenskom múzeu až do odvolania. Zároveň nás mrzí, že v tomto roku nebudeme môcť vzhľadom k obmedzeniu hromadných podujatí zorganizovať ani obľúbenú tradičnú súťaž Festival vody. Ďakujeme za pochopenie.

14. novembra sa uskutoční online verzia podujatia NOC MUZEÍ A GALÉRIÍ. Počas neho môžete virtuálne navštíviť aj Vodárenské múzeum, ktoré pri tejto príležitosti ponúkne zaujímavé videá, hernú i vzdelávaciu zónu venovanú vode a vodárenstvu.
 

V Modrej škole nám záleží na každej kvapke vody! Príďte sa dozvedieť o tejto vzácnej tekutine viac a prihláste sa na výučbové programy Modrej školy do Vodárenského múzea. Tešíme sa na vás aj v školskom roku 2020/2021 🙂

 

Vyhodnotili sme náš májový KVÍZ O VODE A VODÁRENSTVE! Mená najúspešnejších riešiteľov a správne odpovede nájdete tu.

 

Jubilejný desiaty ročník súťažnej prehliady žiackych projektov o vode FESTIVAL VODY 2019 je úspešne za nami. Výsledky súťaže a jedinečnú atmosféru  z priebehu podujatia zachytenú objektívom fotoaparáta si môžete pozrieť tu.

 

Aktivity Modrej školy sme prezentovali aj na Festivale environmentálnych výučbových programov Šiška 2019, ktorý organizovala SAŽP tentokrát v malebnom oravskom prostredí. Prostredníctvom príspevku s názvom Čaro lužného lesa na ostrove Sihoť” sa účastníci  dozvedeli viac o našom vzácnom vodárenskom zdroji na ostrove Sihoť.  Viac o tomto skvelom podujatí sa dočítate na tu.

 

 

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

 


Ochrana osobných údajov

V súvislosti so spracovaním Vašich osobných údajov zo strany spoločnosti Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., ako prevádzkovateľa, Vám podľa (i) článkov 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) („GDPR“) a podľa (ii) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, účinných odo dňa 25.05.2018 poskytujeme Informácie o spracúvaní osobných údajov našou spoločnosťou, ktoré sú dostupné na tomto odkaze. Informácie o spracúvaní osobných údajov  môžete získať aj priamo na kontaktných centrách BVS, a.s..