Novinky zo sveta Modrej školy

Školský rok 2017/2018 je v plnom prúde a s ním aj zážitkové učenie v rámci Modrej školy. Odštartovali ho predškoláci z Materskej škôlky vo Vrakuni. Zapojte sa aj s Vašou škôlkou či školou do prebiehajúcich výukových programov a odhaľte spolu s nami množstvo zaujímavostí o VODE. Tešíme sa na Vás! 🙂

 

 

Počas Bratislavských mestských dní od 22. do 23. apríla ste vo Vodárenskom múzeu zažili kopec zábavy, objavovali tajomstvá vody prostredníctvom zaujímavých experimentov, hier a interaktívnych modelov. Pozrite si zábery z podujatia v našej fotogalérii.

 

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

 

 

Jarné prázdniny sa vo Vodárenskom múzeu niesli v znamení dobrej nálady, zábavy, experimentovania a objavovania nových poznatkov o vode. Pozrite si pár záberov z tejto vydarenej akcie v našej fotogalérii.