Novinky zo sveta Modrej školy

Milí modroškoláci, vzhľadom na aktuálne obmedzenia v súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19, sú naše vzdelávacie aktivity (exkurzie, výučbové programy) pozastavené až do odvolania. Ohľadom exkurzií v už rezervovaných termínoch budeme školy včas informovať.

Ďakujeme za pochopenie.

V Modrej škole nám záleží na každej kvapke vody! Príďte sa dozvedieť o tejto vzácnej tekutine viac a prihláste sa na výučbové programy Modrej školy do Vodárenského múzea. Tešíme sa na vás aj v školskom roku 2019/2020 🙂

Jubilejný desiaty ročník súťažnej prehliady žiackych projektov o vode FESTIVAL VODY 2019 je úspešne za nami. Výsledky súťaže a jedinečnú atmosféru  z priebehu podujatia zachytenú objektívom fotoaparáta si môžete pozrieť tu.

 

Aktivity Modrej školy sme prezentovali aj na Festivale environmentálnych výučbových programov Šiška 2019, ktorý organizovala SAŽP tentokrát v malebnom oravskom prostredí. Prostredníctvom príspevku s názvom Čaro lužného lesa na ostrove Sihoť” sa účastníci  dozvedeli viac o našom vzácnom vodárenskom zdroji na ostrove Sihoť.  Viac o tomto skvelom podujatí sa dočítate na tu.

 

 

Bratislavská vodárenská spoločnosť motivuje žiakov základných a stredných škôl k výberu povolania v oblasti vodárenstva… Čítaj celý článok.

 


Ochrana osobných údajov

V súvislosti so spracovaním Vašich osobných údajov zo strany spoločnosti Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., ako prevádzkovateľa, Vám podľa (i) článkov 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) („GDPR“) a podľa (ii) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, účinných odo dňa 25.05.2018 poskytujeme Informácie o spracúvaní osobných údajov našou spoločnosťou, ktoré sú dostupné na tomto odkaze. Informácie o spracúvaní osobných údajov  môžete získať aj priamo na kontaktných centrách BVS, a.s..