ECO H2O TOUR

Pozývame vás na populárny eko-výchovný koncert ECO H2O TOUR s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom / Ondrejom Antálkom, ktorý sa na jeseň môže konať aj vo vašej obci či meste. Vydajte sa s nami po ceste vody od prameňa k ústiu, spoznajte kolobeh vody v prírode a jej význam pre človeka. Popremýšľajte spolu s nami nad tým ako vodu chrániť a zodpovedne ju používať.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo sa deje po otočení vodovodným kohútikom? Odkiaľ voda pochádza, čo obsahuje, akú má kvalitu, kedy sa z nej stane odpadová voda a akým spôsobom ju my sami znečisťujeme? Zriedkavo rozmýšľame nad tým, ako dlho vydržia jej zásoby a či nám v blízkej budúcnosti nehrozí jej nedostatok. Na Eco H2O tour sa dozviete odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky.

Čo môžete očakávať?

Hodinový interaktívny program, ktorého súčasťou sú tematické súťaže, kvíz, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Na záver deti poteší aj autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja / Ondreja Antáleka.

Ako sa môžete prihlásiť?

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom, telocvičňu či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Koncerty sa budú realizovať od februára 2018. Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne.

Bratislavská vodárenská spoločnosť sa prostredníctvom vzdelávacieho programu Modrá škola – voda pre budúcnosť spolupodieľa sumou 250 € na financovaní koncertov pre školy vo svojej územnej pôsobnosti.

Svoj záujem nahláste e-mailom na: info@modraskola.sk

Neváhajte a prihláste sa čím skôr! Tešíme sa na spoluprácu.